Skip to content Skip to navigation

Abarth novinky

ABARTH 500 CUP

Motorsport fascinuje bežnú, ale aj odbornú verejnosť. V roku 2019 organizuje prvýkrát Autosport Szilágyi na Slovensku Abarth 500 Cup.

čítať ďalej

SEDEMDESIAT ROKOV HISTÓRIE A ÚSPECHOV, VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM!

čítať ďalej

ABARTH 124 RALLY 2019: SPIDER SO ŠKORPIÓNOM V ZNAKU PREŠIEL ÚPRAVAMI, KTORÉ ZARUČIA JEHO ĎALŠIE VEDÚCE POSTAVENIE V SÚŤAŽIACH RALLY

čítať ďalej

ABARTH OSLAVUJE NA MEDZINÁRODNOM AUTOSALÓNE V ŽENEVE 70. VÝROČIE A PREDSTAVUJE NOVÉ MODELY 595 ESSEESSE A 124 RALLY TRIBUTE

čítať ďalej

Abarth 124 GT na Medzinárodnom autosalóne v Ženeve 2018

Nová špeciálna edícia, ktorá bude vystavená na Ženevskom autosalóne, v sebe spája osobnosti coupé a roadsteru v exkluzívnej farbe Alpi Orientali Grey. Abarth 124 GT ponúka špeciálne riešenie, ktoré je ľahké a jednoduché zároveň.

čítať ďalej

ABARTH: OBRODENIE IKONY

Autá so škorpiónom v znaku sú už navždy synonymom pre výkonné vozy s dušou, ktoré v šoféroch prebúdzajú neodolateľnú túžbu víťaziť a prekonávať seba samých.

čítať ďalej

LEGENDA S KVAPKOU JEDU

Diabolsky rýchle autá so Škorpiónom v znaku brázdia cesty aj pretekárske okruhy už takmer 70 rokov a za túto dobu si pripísali nespočetné víťazstvá či už na okruhu, alebo na poli inovácií. Cesty k úspechu však bývajú tŕnisté a ani tá, po ktorej sa Abarth vydal, nie je výnimkou.

čítať ďalej

ABARTH 695 RIVALE: Výkon Abarth – Elegancia Riva

Nová špeciálna verzia je stretnutím dvoch značiek, ktoré sú schopné premeniť obyčajnosť v niečo výnimočné a prekonať tak limity výkonnosti a jedinečnosti.

čítať ďalej

ABARTH NA MEDZINÁRODNOM AUTOSALÓNE V ŽENEVE 2017

Abarth sa vracia na autosalón v Ženeve s kompletným modelovým radom, ktorý je najlepším vyjadrením hodnôt výkonu, dielenského spracovania a technických modifikácií, ktoré značku so škorpiónom v znaku charakterizujú.

čítať ďalej