Skip to content Skip to navigation

REV IKONY

Zoznámte sa s výfukovým systémom Record Monza, ktorý je srdcom a dušou charakteristického zvuku modelu Abarth. Vytvára zvukové majstrovské dielo, ktoré stelesňuje vašu čistú pretekársku DNA, každé zrýchlenie a preradenie prevodového stupňa je sprevádzané vzrušujúcim, športovým zvukom.

ÚČINNÉ BRZDENIE

Pokiaľ ide o brzdnú silu, Abarth sa s tým nemazná. Či už sa rútite po trati, alebo zdolávate mestské ulice, plávajúce brzdové kotúče Brembo vám dodajú istotu, že môžete posúvať svoje limity s vedomím, že dokážete zastaviť na doraz s maximálnou kontrolou a presnosťou.

OVLÁDNITE CESTU

Každá zákruta, každá nerovnosť, každá serpentína: váš nový hatchback ich všetky zdolá vďaka odpruženiu Koni, ktoré prináša majstrovské ovládanie. Tieto tlmiče sú navrhnuté tak, aby udržali vozidlo prilepené k ceste, zabezpečili najvyššiu priľnavosť a bezkonkurenčnú stabilitu. Dominujte na asfalte a užívajte si jazdu, ktorá je rovnako hladká ako vzrušujúca.

PREBUĎTE V SEBE PRETEKÁRA

Škorpión je vždy na mieste vodiča. Zažite vzrušenie a kontrolu nad skutočnou športovou jazdou s karbónovými sedadlami Sabelt, ktoré spájajú výkon a štýl s prémiovým zlatým lemovaním a exkluzívnym logom 75° Anniversario.

VYTVORENÝ, ABY OHROMIL

Každá revolúcia je príbehom vášne, precíznosti a snahy o dokonalosť v automobilovom priemysle. 17“ zlaté zliatinové disky kolies dosahujú rovnováhu medzi športovou agilitou a stabilitou na ceste, pričom zabezpečujú responzívnu a vzrušujúcu jazdu na každej ceste.

ROZKAZUJTE TEMNOTE

Zažite čistú športovú dušu nového Abarthu s prémiovou čiernou prístrojovou doskou v Alcantare. Impozantný dizajn prístrojovej dosky v spojení s na dotyk príjemnou eleganciou Alcantary vytvára prostredie, v ktorom sa budete cítiť ako na pretekárskej dráhe.

PRI KORMIDLE DEJÍN

Nový trojramenný športový volant inšpirovaný pretekárskym svetom kombinuje vysokokvalitnú kožu s prvkami z Alcantary a karbónovými detailami. Volant je ozdobený ikonickým logom a má vynikajúcu ovládateľnosť, aby ste mali svojho škorpióna vždy absolútne pod kontrolou.

PRIPOJITEĽNOSŤ A JAZDA

Prevezmite kontrolu nad svojou cestou so 7“ rádiom DAB, v ktorom sa technológia spája so vzrušením z otvorenej cesty. Vďaka intuitívnemu ovládaniu na dosah ruky budete mať všetky informácie o vašom Abarthe v reálnom čase a zároveň si užívate dynamickú zábavu, ktorá je bez problémov prepojiteľná s vaším vozidlom.

SYMFÓNIA ZVUKU A RÝCHLOSTI

S audiosystémom Beats premeníte svoju jazdu na koncert, kde každý tón rezonuje adrenalínom z jazdy na skutočnej ikone. Audiosystém Beats poskytuje basový zvukový zážitok, ktorý zodpovedá výkonu samotného modelu Abarth.

STOPY HISTÓRIE

STOPY HISTÓRIE

Výkon, výzvy, adrenalín, dedičstvo: je možné vtesnať 75 rokov histórie do jedného znaku? Rozhodne áno. Exkluzívna nálepka Piston Head je vytvorená presne tak, aby ste do nej vniesli všetku vášeň a pretekársku DNA, ktorá nám patrí od roku 1949, vlastnosti, ktoré hrdo vystavujeme na koži nášho nového hatchbacku.
NOVÝ ABARTH 695 75th ANNIVERSARIO

NOVÝ ABARTH 695
75° ANNIVERSARIO

  • Maximálny výkon: 180 koní
  • Zrýchlenie 0-100 km/h: 6,7 s
  • Maximálna rýchlosť: 225 km/h