Skip to content Skip to navigation

SKUTOČNÝ ZVUK ABARTH

Zvuk motora Abarth zlepšuje ďalej duálny výfuk Abarth z chrómovanej ocele. Stačí zošliapnuť plynový pedál a uvoľní sa intenzívny výkonný rev, ktorý je typický pre všetky vozidlá so škorpiónom v znaku.

NOVÝ ŠPORTOVÝ DIZAJN

Každý detail sa zrodil s ohľadom na výkon: nové priečne vstupy vzduchu v nárazníku zlepšujú tok vzduchu k motoru a medzichladiču. Nárazníky, bočné prahové nástavce, spojler a difúzor potom zlepšujú priľnavosť vozidla k vozovke.

MOTOR TURBO T-JET S VÝKONOM 165 K

Motor s čistým výkonom 165 k a najvyšším krútiacim momentom 230 Nm pri 3000 ot./min (režim Sport). Pomocou turbodúchadla Garret generuje najvyššiu rýchlosť 218 km/h a z 0 na 100 km/h zrýchli za 7,3 sekundy. K dispozícii s robotizovanou sekvenčnou prevodovkou s radením páčkami pod volantom pre väčší výkon a rýchlejšie radenie. Má toto všetko nejaké meno? Áno: nový Abarth 595 Turismo.

ŠPIČKOVÝ ŠTÝL

Ešte rozhodnejší a ešte osobitejší. Personalizujte svoj model 595 Turismo a urobte ho úplne jedinečným. Zvoľte farbu, ktorá najlepšie zodpovedá vašej osobnosti a vyniknite prostredníctvom novej lesklo čiernej strechy svojho modelu 595.

ŠPORTOVÁ JAZDA CEZ DEŇ AJ V NOCI

Nové rámčeky svetiel vpredu a vzadu a LED svetlá denného svietenia v štandarde. Voliteľne sú k dispozícii aj xenónové svetlomety.

NOVÝ HNEDÝ INTERIÉR HELMET

Nielen výkon a zábava: Abarth si vždy dal záležať aj na štýle. Abarth 595 Turismo je pripravený vyraziť v novom matne sivom odtieni. Nové hnedé sedadlá Helmet pripomínajú materiál používaný v pretekaní pred mnohými rokmi a prispievajú tak k novému exkluzívnemu vzhľadu.

17" ZLIATINOVÉ KOLESÁ GRANTURISMO

Nové 17" zliatinové kolesá Granturismo sú o 7% ľahšie, sú osadené pneumatikami rozmeru 205/40 a disponujú o 50% väčšou ventilačnou plochou pre lepší odvod tepla a špičkový brzdný výkon. Ozajstná elegancia a športovosť Abarthu.

ZRKADLENIE SMARTFÓNU

S funkciami Apple CarPlay a Android Auto™ môžete svoj smartfón pripojiť k vyspelému infotainmentu Uconnect 7“ HD, ktorý sa môže pochváliť prepracovanou úvodnou obrazovkou a jednoduchým spravovaním hudby, aplikácií a kontaktov. Posledná generácia systému Uconnect&tade; 7“ HD LIVE Nav vás vezme kamkoľvek budete chcieť, zatiaľ čo integrovaná telemetria Abarth bude sledovať váš výkon.

* CarPlay, iPhone a Siri sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.
* Android, Android Auto™, Google Play a ďalšie sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Inc.

TO NAJLEPŠIE V ZMYSLE ŠTÝLU A TECHNOLÓGIÍ

Kožený volant, matne sivá palubná doska pre kontrast s matne chrómovanými detailmi interiéru a športové sedadlá Sabelt GT v čiernej alebo hnedej koži tobacco, v dokonalom štýle 595 Turismo, to všetko sú prvky, ktoré zdôrazňujú športovosť vášho Abarthu a zaručujú maximálny pôžitok z jazdy s talianskym gran turismom.

TECHNICKÉ DETAILY

VÝKON

MOTOR

Typ, zdvihový objem, počet valcov a ventilov T-JET, 1368 cm³, radový štvorvalec, 4 ventily na valec

Najvyšší výkon 165 k (121 kW) pri 5500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment 230 Nm pri 3000 ot./min

Turbodúchadlo Garret GT 1446

PREVODOVKA, VÝFUK, VZDUCHOVÝ FILTER

Prevodovka 5stupňová manuálna / 5stupňová robotizovaná sekvenčná (voliteľne)

Výfuk Dvojitý výfuk Abarth z chrómovanej ocele

Filter Vysokovýkonný systém satia BMC

OVLÁDANIE

Zavesenie kolies

Vpredu: zavesenie Mac-Pherson so stabilizátorom

Vzadu: torzná priečka so stabilizátorom

TLMIČE ODPRUŽENIA

Vpredu: teleskopické s FSD ventilom (Frequency Selective Damping)

Vzadu: KONI FSD (Frequency Selective Damping)

Brzdový systém

Vpredu: odvŕtané a ventilované kotúče Ø 284 x 22

Vzadu: odvŕtané kotúče Ø 240 x 11

ZLIATINOVÉ KOLESÁ

17" zliatinové kolesá s pneumatikami 205/40

Elektrický systém

Akumulátor 250A/50 Ah

VÝKONOVÉ ÚDAJE

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ 218 km/h

Zrýchlenie 0-100 km/h 7,3 sekundy (manuálna prevodovka) - 7,4 sekundy (robotizovaná sekvenčná prevodovka)

Výkonová hmotnosť 6,5 kg/k

Spotreba paliva v kombinovanej prevádzke (l/100 km) 6,8 - 7,0 (manuálna prevodovka), 6,8 - 7,1 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Spotreba paliva v kombinovanej prevádzke (l/100 km) kabriolet 6,9 - 7,0 (manuálna prevodovka), 6,9 - 7,1 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisie CO2 (g/km) 153 - 158 WLTP (manuálna prevodovka), 153 - 158 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisie CO2 (g/km) kabriolet 156 - 160 WLTP (manuálna prevodovka), 158 - 160 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisná norma Euro 6D Final

NOVÝ PAKET URBAN

V DOKONALOM ŠTÝLE GT.

NOVÝ PAKET URBAN

Ste pripravení na upgrade? Nový paket Urban je súčasťou štandardnej výbavy a vášmu Abarthu dodáva špičkové technológie: počnúc senzormi dažďa a stmievania, ktoré aktivujú stierače s prvými kvapkami dažďa a automaticky rozsvecujú svetla v závislosti na okolitých podmienkach, a končiac zadnými parkovacími senzormi, ktoré premenia aj tie najzložitejšie manévre na úplne bezpečný pohyb.

ZVOĽTE SI SVOJ ŠTÝL

Dve duše, rovnako nekompromisný výkon. Vychutnajte si svoj kabriolet Abarth 595 Turismo.