Skip to content Skip to navigation

NEKOMPROMISNÝ VÝKON

Dostatočne dimenzované turbodúchadlo Garrett GT 1446 s pevnou geometriou lopatiek obmedzuje úniky paliva po stenách palivového systému a zaručuje vždy najlepšie výsledky. Dokonale účinné riešenie.

ČISTÝ VÝKON

Výnimočná výkonová hmotnosť 5,9 kg/k, špecifický výkon 132 k na liter zdvihového objemu a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 6,7 ​​sekundy. To všetko vďaka motoru 1.4 T-Jet 180 k s turbodúchadlom Garrett a výfuku Akrapovič.

OPTIMALIZOVANÁ JAZDA

Lepšia ovládateľnosť a stabilita. Lepšia priľnavosť k povrchu vozovky. Maximálna bezpečnosť za všetkých podmienok. Pomocou technológie FSD (Frequency Selective Damping) s variabilnou charakteristikou tlmenia a predných a zadných tlmičov Koni je vaša jazda bezpečnejšia a komfortnejšia.

KABÍNA NAVRHNUTÁ PRE ŠPORTOVÝ VÝKON

Nové pretekárske sedadlá Sabelt so škrupinou z uhlíkového kompozitu sa pre športovú jazdu hodia dokonale. Najlepšie to spoznáte pri rýchlej jazde v zákrutách. Ich anatomický tvar a čalúnenie s vysokým bočným vedením vám umožnia cítiť každú zmenu zaťaženia a získavať tak ešte autentickejšie dojmy z jazdy.

AGRESÍVNY DIZAJN PRE SKUTOČNÝCH ŠKORPIÓNOV

Ešte štýlovejší dizajn, ešte viac odvahy s novou karbónovou hlavicou radiacej páky. Pre ešte športovejší vzhľad modelu 595 esseesse.

A UKÁŽTE, ČO VO VÁS JE

Dodajte svojmu modelu 595 Esseesse ešte viac charakteru s bielymi bočnými nálepkami s nápisom ABARTH, bielymi krytmi spätných zrkadiel alebo bielymi lemami na prednom a zadnom nárazníku. Slávnu históriu Abarthu potom pripomína logo k 70. výročiu od jeho založenia (1949-2019).

POPUSTITE UZDU SVOJEJ ŠPORTOVEJ DUŠI

Ukážte svoju agresívnejšiu stránku a dodajte svojmu Abarthu 595 Esseesse ešte väčší charakter so štandardnými bielymi 17“ kolesami Supersport. Pre nekompromisne športový vzhľad v štýle Abarth.

DAJTE O SEBE VEDIEŤ

Vďaka nezameniteľnému zvuku výfuku Akrapovič s karbónovými tlmičmi si vás rozhodne nikto nepopletie. Naštartujte 595 Esseesse a nechajte zaznieť zvuk, ktorý môžete počuť iba u modelu 595. Zažite najvyššiu úroveň výkonu. Zaručene nezostanete bez povšimnutia.

MAXIMÁLNY VÝKON, MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

Najnovšia technika zo sveta pretekania je vám plne k dispozícii. Vysokovýkonný brzdový systém Brembo je kedykoľvek pripravený rýchlo zasiahnuť. Môžete sa spoľahnúť na mimoriadnu odozvu a perfektnú ovládateľnosť bŕzd prostredníctvom predných dierovaných a odvetrávaných kotúčov a väčších, štvorpiestikových hliníkových strmeňov v červenej farbe.

TECHNICKÉ DETAILY

VÝKON

MOTOR

Typ motoru, zdvihový objem, počet valcov a ventilov T-Jet, 1368 cm³, 4 valce, radový, 4 ventily na valec

Maximálny výkon 180 k (132 kW) pri 5500 ot./min

Maximálny krútiaci moment 250 Nm pri 3000 ot./min

Turbodúchadlo Garrett GT 1446

PREVODOVKA, VÝFUK A VZDUCHOVÝ FILTER

Prevodovka Päťstupňová manuálna prevodovka / päťstupňová robotizovaná sekvenčná prevodovka

Výfuk Akrapovič s dvoma koncovkami

Filter Vysokovýkonný filter BMC

OVLÁDATEĽNOSŤ

Zavesenie

Vpredu McPherson so stabilizátorom Vzadu torzná náprava s priečnym stabilizátorom

NASTAVENIE

Znížené športové zavesenie kolies

Tlmiče

Predné a zadné odpruženie KONI s tlmičmi s premenlivou charakteristikou FSD Predné pružiny Eibach

Brzdy

Vpredu perforované ventilované kotúče Ø 305 x 28 s hliníkovými brzdovými strmeňmi Brembo Zadné perforované kotúče Ø 240 x 11

Kolesá

17“ kolesá z ľahkej zliatiny s pneumatikami 205/40

Elektrický systém

Akumulátor 250 A / 50 Ah

VÝKONOVÉ ÚDAJE

VÝKONOVÉ ÚDAJE

Najvyššia rýchlosť 225 km/h

Zrýchlenie 0 - 100 km/h 6,7 sekundy (manuálna prevodovka) - 6,9 sekundy (robotizovaná sekvenčná prevodovka)

Výkonová hmotnosť 5,9 kg/k

Spotreba paliva v kombinovanej prevádzke (l/100 km) 6,9 (manuálna prevodovka) - 7,1 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisie CO₂ (l/100 km) 156 WLTP (manuálna prevodovka), 160 - 161 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka)

Ekologická trieda Euro 6D Final

MAKE IT ROAR

NECHAJTE HO ROZOZNIEŤ

Jedinečný zvuk výfuku Akrapovič teraz prichádza s modelovým radom 595. Dosiahnite najvyššieho výkonu a buďte počuť! Nechajte sa zviesť zvukom Abarthu 595 Esseesse a ukážte svoje agresívnejší ja.