Skip to content Skip to navigation

SKUTOČNÝ ZVUK ABARTH

Zvuk motora Abarth zlepšuje ďalej duálny výfuk Abarth s chrómovanej ocele. Stačí zošliapnuť plynový pedál a uvoľní sa intenzívny výkonný rev, ktorý je typický pre všetky vozidlá so škorpiónom v znaku.

NOVÝ ŠPORTOVÝ DIZAJN

Každý detail sa zrodil s ohľadom na výkon: nové priečne vstupy vzduchu v nárazníku zlepšujú tok vzduchu k motoru a medzichladiču. Nárazníky, bočné prahové nástavce, spojler a difúzor potom zlepšujú priľnavosť vozidla k vozovke.

1.4 TURBO T-JET S VÝKONOM 145 K

Radový štvorvalec 1.4 Turbo T-Jet s výkonom 145 k a najvyšším krútiacim momentom 206 Nm pri 3000 ot./min. Motor dokáže model 595 rozbehnúť až na 210 km/h a z 0 na 100 km/h zrýchli za 7,8 s. Je vám to stále málo? Uvoľnite sa, to je len začiatok.

NAVRHNUTÝ ABY OHROMIL

Predná časť bola úplne prepracovaná a teraz sa môže pochváliť väčšími vstupmi vzduchu, ktoré zlepšujú riadenie tepla v motorovom priestore a zlepšujú kapacitu chladenia o 18%. Výkon a jeho priebeh sa zlepšili, a to aj v prípade extrémneho závodného tuningu. Navyše, športová zadná časť s difúzorom je teraz personalizovateľná vďaka novým farebným paketom: bielemu, červenému a čiernemu.

NASADNITE A JAZDITE, LEN TAK PRE SEBA

Kožou čalúnený volant, prístrojový panel vo farbe karosérie s novými matne chrómovanými doplnkami a športové sedadlá Abarth sa vyznačujú precíznym spracovaním v tradícii Abarth. Všetky prvky zdôrazňujú športový charakter vozidla.

POZORNOSŤ VENOVANÁ DETAILOM

Detaily robia rozdiely a súčet týchto detailov, napríklad nové matne chrómované doplnky a 10 odtieňov karosérie vrátane pastelových, metalických a trojvrstvových, potom robia nový model 595 jedinečným.

MAXIMÁLNY BRZDNÝ VÝKON

Špecifický brzdový systém od Abarthu zaručuje maximálnu bezpečnosť a umožňuje, aby ste predviedli najlepší výkon. Vpredu sú použité nové ventilované kotúče Ø284mm x 22 a vzadu plné kotúče Ø240mm x 11.

VIAC SOCIÁLNY

Nový systém Uconnect™ so 7“ dotykovou obrazovkou pre nastavenie audia a vozidla, ktorý zahŕňa ovládanie na volante a hlasové ovládanie Bluetooth® pre bezpečné telefonovanie a streamovanie hudby priamo z vášho smartfónu.

KOŽENÝ KOKPIT

Nový športový "sploštený" volant so závodným ukazovateľom priameho smeru. Personalizujte svoj jazdný štýl vďaka tlačidlu Sport, ktoré zvyšuje krútiaci moment motora, upravuje kalibráciu riadenia a pedála plynu. TFT panel s kontrolnými ukazovateľmi sa prepne do závodnej konfigurácie.

TECHNICKÉ DETAILY

VÝKON

MOTOR

Typ, zdvihový objem, počet valcov a ventilov T-JET, 1368 cm³, radový štvorvalec, 4 ventily na valec

Najvyšší výkon k (kw) pri ot./min Výkon 145 k pri 5500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment 206 Nm pri 3000 ot./min (režim Sport)

Turbodúchadlo IHI-RHF3-P

PREVODOVKA, VÝFUK, VZDUCHOVÝ FILTER

Prevodovka 5stupňová manuálna / 5stupňová robotizovaná sekvenčná (voliteľne)

Výfuk Dvojitý z chrómovanej ocele

Filter Štandardný filter

OVLÁDANIE

Zavesenie kolies

Vpredu: zavesenie Mac-Pherson so stabilizátorom

Vzadu: torzná priečka so stabilizátorom

TLMIČE ODPRUŽENIA

Vpredu: teleskopické s FSD ventilom (Frequency Selective Damping)

Vzadu: teleskopické

Podvozok

Znížené športové zavesenie

Brzdový systém

Vpredu: ventilované kotúče Ø 284 x 22

Vzadu: kotúče Ø 240 x 11

Zliatinové kolesá 16" zliatinové kolesá s pneumatikami 195/45

Elektrický systém Akumulátor 250A/50 Ah

VÝKONOVÉ ÚDAJE

VÝKONY 210 km/h

Zrýchlenie 0-100 km/h 7,8 sekundy (manuálna prevodovka) - 8,0 (robotizovaná sekvenčná prevodovka)

Výkonová hmotnosť 7,1 kg/k

Spotreba paliva v kombinovanej prevádzke (l/100 km) 6,8 - 7,0 (manuálna prevodovka) 

Emisie CO2 (g/km) 155 - 159 WLTP (manuálna prevodovka) 

Emisná norma Euro 6D Final

NECHAJTE TO NA REŽIME SCORPION

NECHAJTE TO NA REŽIME SCORPION

Abarth 595 je východiskovým modelom pre všetkých, ktorí chcú vstúpiť do sveta Abarth. Vybavený je motorom 1.4 Turbo T-Jet s výkonom 145 k, riadením krútiaceho momentu, štandardným tlačidlom Scorpion a novými matne chrómovanými detailmi. Je čas začať sa baviť. Naozaj.

UVOĽNITE VÝKON

Užite si slobodu na ceste. Nastúpte, zaraďte prvý stupeň a vydajte sa za zábavou. Nový rad 595C s elektricky ovládanou látkovou strechou vám ponúkne navyše pôžitok z jazdy s nebom nad hlavou.