Skip to content Skip to navigation

PRIPRAVENÝ PRE OKRUH

Paket Performance, ktorý je vyhradený exkluzívne pre verziu 595 Competizione obsahuje mechanický samozverný diferenciál Abarth DAM, sedadlá Abarth Corsa by Sabelt v kombinácii kože a Alcantary® a so škrupinou z uhlíkového kompozitu, odľahčené športové kolesá Supersport v matne čiernom odtieni, skrytú anténu s hliníkovým viečkom 595 a estetickú personalizačnú sadu.

NEKOMPROMISNÝ VÝKON

Abarth 595 predstavuje nekompromisný výkon. Motor 1.4 T-Jet s výkonom 180 k dopĺňa turbodúchadlo Garret a výfuk Record Monza s dvoma režimami a štyrmi koncovkami. Špecifický výkon je 132 k/l a zrýchlenie z 0 na 100 km/h zaberie len 6,7 sekundy. To všetko vďaka mimoriadnej výkonovej hmotnosti 5,9 kg/k.

NOVÝ VÝFUKOVÝ SYSTÉM RECORD MONZA

Výfuk Abarth Record Monza so štyrmi koncovkami mení tok výfukových plynov v závislosti od otáčok motora a znižuje protitlak pre väčší výkon a silnejší zvuk. Športový štýl a rýdzi zvuk Abarth.

UVOĽNITE ZVUK VÝKONU, STAČÍ HO ZVOLIŤ

Interiér s agresívnym pretekárskym duchom. Nové personalizované žlté alebo červené* bezpečnostné pásy sú v dokonalej harmónii so štandardnými látkovými sedadlami Sabelt GT, ktoré poskytujú dokonalú bočnú oporu a na vodiča prenášajú aj tie najmenšie pohyby vozidla. Skrátka v dokonalom pretekárskom štýle.

MAXIMÁLNA AKCIA, MAXIMÁLNA REAKCIA.

Brzdový systém vychádza z pretekárskych skúseností spoločnosti Brembo a je tvorený štvorpiestikovými pevnými jednodielnymi strmeňmi a ventilovanými perforovanými kotúčmi o rozmere 305 mm. Výsledkom je rýchla odozva, minimálna brzdná dráha a nevädnúci účinok aj po dlhodobom brzdení.

NOVÉ BODY KITY / FARBY

Doprajte svojmu modelu 595 Competizione viac osobitosti prostredníctvom dvoch nových farieb karosérie: matne modrej farby a čierneho odtieňa Scorpione. Zvýraznite svoj štýl novou všestrannou čiernou strechou vytvorenou špeciálne pre zdôraznenie športového alebo elegantného vzhľadu vášho Abarthu.

ZARUČENÝ VÝKON

Zadné tlmiče pruženia Koni s FSD ventilom (Frequency Selective Damping) optimalizujú pôžitok z jazdy a bezpečnosť vďaka skvelým jazdným vlastnostiam a stabilite. Bezpečnosť je zaručená za všetkých jazdných podmienok.

VÝKONNÝ AUDIO SYSTÉM

Na želanie je k dispozícii audio systém BeatsAudio™ s výkonom 480 W, ktorý tvorí osemkanálový zosilňovač, dva výškové reproduktory v predných stĺpikoch, dva stredové reproduktory (165 mm) v predných dverách, dva širokopásmové reproduktory v zadných paneloch (165 mm) a jeden subwoofer (200 mm) v strede batožinového priestoru v mieste rezervného kolesa.

INTERIÉR INŠPIROVANÝ PRETEKANÍM

Výkonný, aj keď ide o technológie. Nový interiér má pretekárskeho ducha vďaka novej palubnej doske čalúnenej Alcantarou a karbónovej hlavici radiacej páky.

TECHNICKÉ DETAILY

VÝKON

MOTOR

Typ, zdvihový objem, počet valcov a ventilov T-JET, 1368 cm³, radový štvorvalec, 4 ventily na valec

Najvyšší výkon 180 k (132 kW) pri 5500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment 250 Nm pri 3000 ot./min

Turbodúchadlo Garrett GT 1446

PREVODOVKA, VÝFUK, VZDUCHOVÝ FILTER

Prevodovka 5stupňová manuálna / 5stupňová robotizovaná sekvenčná (voliteľne)

Výfuk Výfuk Abarth s 4 koncovkami a ventilom Record Monza

Filter Vysokovýkonný systém satia BMC

OVLÁDANIE

Zavesenie kolies

Vpredu: zavesenie Mac-Pherson so stabilizátorom

Vzadu: torzná priečka so stabilizátorom

NASTAVENIE

Znížené športové zavesenie kolies

TLMIČE ODPRUŽENIA

Vpredu: KONI s FSD ventilom (Frequency Selective Damping)

Vzadu: Koni s FSD ventilom (Frequency Selective Damping)

Brzdový systém

Perforované a ventilované kotúče vpredu o rozmere 305x28 mm a 4piestikové pevné hliníkové strmene Brembo v červenej úprave Perforované a ventilované zadné kotúče o rozmere 240x11 mm

ZLIATINOVÉ KOLESÁ

17" zliatinové kolesá Corsa s pneumatikami 205/40

VÝKONOVÉ ÚDAJE

VÝKONY

Najvyššia rýchlosť 225 km/h

Zrýchlenie 0 - 100 km/h 6,7 sekundy (manuálna prevodovka) - 6,9 sekundy (robotizovaná sekvenčná prevodovka)

Výkonová hmotnosť 5,9 kg/k

Spotreba paliva v kombinovanej prevádzke (l/100 km) 6,9 (manuálna prevodovka) – 7,1 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Spotreba paliva v kombinovanej prevádzke (l/100 km) kabriolet 6,9 (manuálna prevodovka), 7,2 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisie CO2 (g/km) 156 WLTP (manuálna prevodovka), 160 - 161 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisie CO2 (g/km) Cabrio 156 WLTP (manuálna prevodovka), 164 - 165 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisná norma Euro 6D Final

VÝFUK RECORD MONZA AKO STE HO EŠTE NIKDY NEPOČULI

VÝFUK RECORD MONZA AKO STE HO EŠTE NIKDY NEPOČULI

Ikonický zvuk výfuku Record Monza prešiel vývojom, vďaka ktorému je úplne ojedinelý a celkom nezameniteľný. Ešte viac váš. Ešte viac dychberúci. Uchopte volant, zošliapnite plynový pedál a rozhodnite sa, ako sa budete baviť. Aktivácia výfukového ventilu a rozhodnutie, či chcete cestovať s diskrétnejším športovým zvukom alebo uvoľniť celý jeho potenciál, aby každý počul skutočnú silu vášho modelu 595 Competizione, je otázkou jediného dotyku.