NIKTO TO NEMÔŽE ZASTAVIŤ

Vášeň a túžbu po adrenalíne, výkone a dynamike všetkých abarthistov je takmer nemožné zastaviť. To isté sa dá povedať o našom Škorpiónovi. Užite si exkluzívny seriál animovaných log, ktoré sú pripravené ožiť a sprevádzať vás úžasným svetom Abarth. Prvé z nich sú už tu, ďalšie budú nasledovať. Nepremeškajte ich!Zistiť viac

JEDEN SYMBOL, VEĽA VÝZNAMOV

Od zrodenia značky Abarth pred 70 rokmi bol škorpión vždy jej hlavným symbolom. Prečo práve škorpión? Jednoducho preto, že Carlo Abarth sa narodil v novembri v znamení Škorpióna. Ale Škorpión u značky Abarth znamená oveľa viac. Predstavuje odvahu, silu a výkon. Vitajte v jeho svete a zoznámte sa s hodnotami, ktoré tento svet utvárajú a ktorými Škorpión vyniká.

VÝKON

Malé vozidlo, obrovská sila. Od turbodúchadla Garrett po nezameniteľný rev výfuku Akrapovič, od silného motora 1.4 T-Jet s výkonom 180 k schopným zrýchliť z 0 na 100 km/h za 6,7 sekundy po profi tlmiče odpruženia značky Koni. Výkon a adrenalín sú dve najsilnejšie emócie, ktoré vám Abarth poskytne.

VÁŠEŇ & KOMUNITA

Akonáhle vás Škorpión zasiahne, začnete ho milovať a už sa tej lásky nezbavíte. Počas 70 rokov sa z Abarthu stalo oveľa viac, než len to, čo predstavuje rad modelov tejto značky. Ľudia z celého sveta sa spájajú v kluboch Abarth, stretávajú sa na akciách a užívajú si zábavu v duchu značky so škorpiónom v znaku.

KVALITA SPRACOVANIA & DIZAJN

Výkon, ktorý má štýl. Aby sme vám vždy dopriali zážitok z jazdy a rovnaké emócie, aké zažívajú závodný jazdci, volíme pre každú časť našich modelov tie najvhodnejšie komponenty. Či už ide o prvky výbavy vďaka úzkej spolupráci so značkou Sabelt alebo o výrazný lak, vždy sa snažíme o ešte odvážnejší a športovejší vzhľad našich modelov.

TECHNOLÓGIE

Chceme vám zaistiť maximálnu zábavu, preto každý náš model neustále dopĺňame najmodernejšími technológiami. Pripojte svoj chytrý telefón k multimediálnemu systému Uconnect™ s displejom v HD rozlíšení a pustite si soundtrack, ktorý dokonale ladí s vaším dobrodružstvom. Otestujte svoj vlastný výkon a ohodnoťte svoju jazdu prostredníctvom exkluzívnej telemetrie Abarth.

PRETEKANIE & ADRENALÍN

Či už ide o majstrovstvá sveta v rally alebo šampionáty pod hlavičkou Abarthu, preteky na šotoline alebo na asfalte, ak sa Škorpión postaví na štart, adrenalín stúpne na maximum. A zabudnúť nesmieme ani na historické partnerstvo značky Abarth s MotoGP™. Ste pripravení sledovať najzaujímavejšie zápolenia našich Škorpiónov?