VÍKEND PLNÝ VÝKONU

Party v znamení Škorpióna skončila, ale Miláno sa ešte stále chveje vzrušením. Na stretnutie Abarth Days 2019 oslavujúce 70. výročie značky Abarth dorazilo cez 5000 fanúšikov z celej Európy vo viac ako 3000 vozidlách Abarth. Boli to dva dni neobmedzenej zábavy, dych vyrážajúcich skúšobných jázd, zážitkov v rally špeciálu, jázd na simulátoroch a ďalších aktivít.

DVA NOVÍ HRÁČI

Stretnutie Abarth Days 2019 bolo skvelou príležitosťou pre predstavenie dvoch nových hráčov pripravených vyraziť do ulíc s ešte väčším elánom a ponúkajúcich ešte väčšiu zábavu než doteraz. Jednalo sa o nový športový Abarth 595 Pista a naozajstného kráľa akcie Abarth 695 70° Anniversario: exkluzívnu limitovanú edíciu zrodenú k oslave 70 rokov nekončiacej zábavy.

STÁHNOUT PROGRAMNezabudnuteľná akcia Abarth Days 2019 nezasiahla len Miláno. Fanúšikovia značky Abarth zaplavili tiež internet. Online ju sledovalo viac ako 8,5 miliónov užívateľov na celom svete, ktorí na Instagrame, Facebooku a Twitteri napísali cez 2500 príspevkov. Škorpión zaznamenal ďalší svetový rekord.