Skip to content Skip to navigation

PREVÁDZKA POČAS KORONAVÍRUSUVážení zákazníci,


naše servisné miesta sa opäť otvárajú a budú vám plne k službám.
Prosíme, majte stále na pamäti, že prioritou číslo jedna je a musí byť za všetkých okolností zdravie.
Ako vaše, tak i našich zamestnancov.


Aby sme udržali v rámci možností čo najvyššiu úroveň poskytovaných služieb, zostáva väčšina našich servisných miest v prevádzke. Avšak vzhľadom na situáciu vás chceme požiadať o trpezlivosť a ohľaduplnosť k našim zamestnancom, ktorí pracujú v mimoriadne sťažených podmienkach.


Nižšie na tejto stránke nájdete zoznam všetkých našich autorizovaných servisov, vrátane kontaktných údajov a otváracej doby.


Zoznam predajných miest s kontaktnými údajmi nájdete TU

Zoznam servisných miest s kontaktnými údajmi nájdete TU


Prosím, kontaktujte naše servisné miesta pred osobnou návštevou vždy vopred telefonicky. Na jednej strane preto, aby boli pracovníci na vašu návštevu pripravení a tiež preto, že v súčasnej rýchlo meniacej sa situácii nemusia byť uvedené údaje o otváracej dobe úplne aktuálne.


Prosím, majte na pamäti, že nepodanie ruky alebo dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti zo strany našich zamestnancov nie je prejavom neúcty, ale že ide o dodržiavanie hygienických odporúčaní nariadených vládou SR.


Zároveň vás chceme uistiť, že vo všetkých autorizovaných servisoch a u predajcov sú zavedené prísne hygienické postupy za účelom obmedzenia rizika šírenia vírusového ochorenia. To isté sa týka aj interiérov vozidiel a miest s častejším výskytom väčšieho počtu ľudí.


Kancelária zastúpenia našej značky je v prevádzke kvôli obchodným záležitostiam, zákazníckej podpore, distribúcii náhradných dielov a samozrejme kvôli predaju nových vozidiel. Vzhľadom na to, že jednotlivé tímy pracujú v obmedzených počtoch a časť našich zamestnancov pracuje z domova, môžu niektoré úkony trvať dlhšie.


Ďakujeme za pochopenie.