Pomer hmotnosti k výkonu: 5,8 kg/k

Akcelerácia 0-100 km/h: 6,7s

Maximálny výkon: 180 k

The Scorpionship

Ukážte svoju Abarth stránku 

Pridajte sa ku komunite
AkrapovičVýfuk
Motor 1.4 T-Jet 180 k
Brzdy a odpruženie
Vyhotoveniainteriéru
Exkluzívnyzovňajšok
Lišty z matného chrómu
17" športovézliatinové kolesá
Exkluzívny prístrojový panel
7” UConnect™rádio
  • VÝKON
  • Remeselné spracovanie
  • TECHNICKÝ UPGRADE
Limitovaná edícia, neobmedzené emócie

Limitovaná edícia, neobmedzené emócie

Abarth 695 Rivale vyčnieva z radu.
Limitovaná edícia s číslovanou plaketkou, perzonalizovanú na želanie, pripevnenou pomocou tých istých skrutiek, ktoré sa používajú na konštrukciu jácht Riva, je len jedným z detailov ktoré potvrdzujú jeho duálnu povahu: športový a elegantný.

Abarth a Riva

Abarth a Riva

Carlo Abarth a Carlo Riva, nadčasové legendy pretekov a mora, z ktorých každý drží niekoľko medzinárodných rekordov a má za sebou roky slávnych víťazstiev. Prirodzená evolúcia dvoch paralelných príbehov inšpirovala model, ktorý stelesňuje tri základné piliere: tradíciu, eleganciu a inováciu. Keď sa stretnú Abarth a Riva, výsledkom je perfektná harmonická kombinácia sofistikovanosti a výkonnosti.

Dva užasné príbehy sa stretávajú

Dva užasné príbehy sa stretávajú

Úspechy Rivu v 20. a 30. rokoch a Abartha v 50. a 60. rokoch boli základom na ktorých vznikala ich budúcnosť. Ich cesty sa stretávajú taktiež keď ide o štýl. Vášeň Carla Abartha pre motory sa odvíjala z lodných závesných motorov, ktoré sa nachádzajú za zadnou nápravou, čo je jasne vidieť na mnohých klasických modeloch.

Nikdy nechoďte s vetrom. Vždy určujte smer.

Nikdy nechoďte s vetrom. Vždy určujte smer.

Každá cesta vás bude vítať s inými farbami, vôňami a zvukmi. Váš výlet sa stane nezabudnuteľným obrazom, ktorý s vami ostane navždy. Na palube Abarthu 695 Rivale dýchate čisté emócie.